Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Developer aplikacji Contact Center

Firma: ASTEK Polska miejsce pracy: Wrocław

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Developer aplikacji Contact Center

Klient z branży finansów i bankowości poszukuje osoby z Wrocławia lub okolic na stanowisko Developera aplikacji Contact Center.

Podczas pandemii praca zdalna, jednakże po pandemii przewidywana jest praca w modelu hybrydowym.

Start od zaraz.

Stawka: do 600 PLN/ MD (B2B) - możliwość współpracy również na umowę o pracę

Główne zadania:
  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie systemów CTI oraz IVR dla Contact Center, a także baz danych Contact Center, procesów ETL i narzędzi do ich konfiguracji
  • Wsparcie systemów produkcyjnych Contact Center oraz wdrożeń
  • Opracowywanie dokumentacji, instrukcji oraz rozwiązywanie incydentów produkcyjnych
Wymagania:
  • Solidna znajomość zasadniczych cech języka C++ oraz programowania obiektowego
  • Doświadczenie w programowaniu C++, Java, PL/SQL, .NET
  • Umiejętność pracy w środowiskach MS Visual Studio oraz IntelliJ
  • Znajomość technologii Spring Boot / REST.
  • Podstawowa znajomość bibliotek WinAPI, MFC
  • Umiejętność debugowania i optymalizacji kodu
  • Szybka adaptacja do pracy z istniejącą bazą kodu
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szacowania powierzonych prac
Mile widziane:
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów – Jenkins
  • Znajomość języków skryptowych, np. Bash lub Python
  • Doświadczenie w programowaniu ADO, COM, DOM, gSOAP, HTTP/Wininet
  • Doświadczenie z oprogramowaniem CTI oraz IVR
  • Znajomość JIRA, Jenkins, SONAR, Crucible
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci