Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3311
OBOWIĄZKI:
1. Wykonywanie zadań przewidzianych dla służb parków krajobrazowych (zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody), 2. Analiza zagospodarowania przestrzennego parków krajobrazowych (istniejącego i planowanego) w aspekcie potrzeb ochrony przyrody, 3. Obsługa cyfrowej bazy danych z informacjami o przyrodniczych obszarach i obiektach chronionych w województwie dolnośląskim. . Oferta dostępna w sali D, A. Kontakt z pracodawcą - e-mail: bherbut@dzpk.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw ochrony środowiska

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe na kierunku: architektura krajobrazu, biologia, etnologia, geografia, gospodarka przestrzenna, leśnictwo, ochrona dóbr kultury, ochrona środowiska, ogrodnictwo, rolnictwo lub turystyka i rekreacja, staż pracy: rok na stanowisku Specjalista ds. planowania przestrzennego, doświadczenie w planowaniu przestrzennym, brak przeciwwskazań do pracy w terenie,znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,czynne prawo jazdy kat. B,znajomość programów graficznych, mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu publikacji (ulotki, plakaty, foldery)

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu