Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Serwisant maszyn i urzadzeń chłodniczych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy miejsce pracy: Trzebnica

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy
Serwisant maszyn i urzadzeń chłodniczych
Miejsce pracy: Trzebnica
Numer: StPr/21/0787
OBOWIĄZKI:
Praca w serwisie chłodniczym, serwis i naprawa urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Bieżąca obsługa klienta w w/w zakresie, możliwe wyjazdy kilku dniowe na montaże na terenie kraju. Pracodawca zapewnia zaplecze techniczne w postaci auta serwisowego wraz z niezbędnym wyposażeniem. Wszelki szczegóły dotyczące zatrudnienia, w tym stawki wynagrodzenia do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dla kandydatów z doświadczeniem i umiejętnościami stawka indywidualna. Praca w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji na rynku. Pracodawca zainteresowany jest długofalowa współpracą, po dłuższej współpracy - negocjacja stawki. Mile widziani również kandydaci bez doświadczenia zawodowego, zainteresowani podjęciem pracy w w/ w zawodzie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: Technik monter urządzeń chłodniczych
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : smykałka techniczna, dokładność, poważne podejście do obowiązków , umiejętność diagnozy i naprawy urządzeń chłodniczych lub chęć do nauki.[Inne] : prawo jazdy kat B, mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV,

Miejsce pracy:

Trzebnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy