Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Referent ds. Księgowości

Firma: ArcelorMittal Syców Sp. z o.o. miejsce pracy: Syców

Ogłoszenie numer: 5587956, z dnia 2021-09-13

Firma ArcelorMittal Syców Sp. z o.o. zajmująca się produkcją wyrobów z drutów, będąca częścią światowego lidera w produkcji stali ArcelorMittal, poszukuje osoby na stanowisko:

Referent ds. Księgowości

Miejsce pracy: dolnośląskie / Syców

Opis stanowiska

  • Współpraca z Główną Księgową i Dyrektorem Finansowym
  • Wprowadzanie danych księgowych
  • Rozliczanie przedstawicieli handlowych
  • Wprowadzanie do systemu faktur przelewowych
  • Inne wspomagające czynności księgowe
  • Inne czynności biurowe

Wymagania

  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Punktualność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu Office

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Rozwój i system szkoleń
  • Dofinansowanie do karty Multisport