Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Pracownik utrzymania ruchu

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Pracownik utrzymania ruchu
Jelcz-Laskowice

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika utrzymania ruchu (odlewnia).

Wystarczy, że wyślesz sms o treści „PRACA” pod numer 665-955-991 lub 695-705-805 bądź zaaplikujesz.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • zorganizowany dojazd do i z pracy (dojazdy m.in. z Wrocławia, Brzegu, Namysłowa, Oleśnicy, Oławy, Strzelina, Skarbimierza, Lubszy, Mąkoszyc, Bierutowa)
  • wynagrodzenie do 5040 brutto (wynagrodzenie zasadnicze plus premia frekwencyjna 200 zł brutto i premia za jakość oraz bezpieczeństwo 160 zł brutto miesięcznie)
  • przyjazna atmosfera i możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny parking oraz dofinansowana stołówka w wysokości 190 zł brutto
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie na życie
zadania
  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania form odlewniczych
  • realizacja planu przeglądów i remontów
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • analiza przyczyn awarii i wdrażanie środków zapobiegających ich powstawaniu
  • wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie form odlewniczych.

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego - wymóg konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu, aktualne uprawnienia spawalnicze

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47